تبلیغات ، تبلیغات ، تبلیغات ، تبلیغات ، تبلیغات ، تبلیغات ، تبلیغات ، تبلیغات ، تبلیغات ، تبلیغات ، تبلیغات ، تبلیغات ،  تبلیغات ، تبلیغات ، تبلیغات ، تبلیغات ، تبلیغات ، تبلیغات ، تبلیغات ، تبلیغات ، تبلیغات ، تبلیغات ، تبلیغات  ، تبلیغات ، تبلیغات ، تبلیغات ، تبلیغات ، تبلیغات ، تبلیغات ، تبلیغات ، تبلیغات ، تبلیغات ، تبلیغات ، تبلیغات ، تبلیغات ،  تبلیغات ، تبلیغات ، تبلیغات ، تبلیغات ، تبلیغات ، تبلیغات ، تبلیغات ، تبلیغات ، تبلیغات ، تبلیغات ، تبلیغات، تبلیغات ، تبلیغات رایگان ، تبلیغات رایگان ، تبلیغات رایگان ، تبلیغات رایگان ، تبلیغات رایگان ، تبلیغات رایگان ، تبلیغات رایگان ، تبلیغات رایگان ، تبلیغات ، تبلیغات رایگان ، تبلیغات رایگان ، تبلیغات رایگان ، تبلیغات رایگان ، تبلیغات رایگان ، تبلیغات رایگان ، تبلیغات رایگان ، تبلیغات رایگان ، تبلیغات ، تبلیغات رایگان ، تبلیغات رایگان ، تبلیغات رایگان ، تبلیغات رایگان ، تبلیغات رایگان

 

تبلیغ و اطلاع رسانی صحیح و هدفمند راهی برای دستیابی به تجارت سالم و ورود به رقابت سالم است

 
 
 

کانال تلگرام

 
 

تبلیغات در کانون

 
     
     
     
     

 
 

تبلیغات و اطلاع رسانی

 
 

تبلیغات و اطلاع رسانی مقوله بسیار مهمی در بازار تجارت و کسب و کار در دنیای امروز است و با توجه به پیشرفت فزاینده ارتباطات روشهای سنتی منسوخ و ارتباطات نوین جای آنها را گرفته و دایره فعالیت گروههای تجاری را از یک شعاع کوتاه به سطح وسیعی افزایش داده است. دیگر دوران چاپ بنرهای تبلیغاتی با هزینه های سنگین به پایان رسیده و با رشد تجارت الکترونیکی و وجود رایانه و موبایل های پیشرفته و حرکت در دنیای مجازی با کسری از ثانیه می توان خبر ، خدمات و اطلاعات یک کالا را در سطح بین المللی اطلاع رسانی کرد.
اما در این میان هر گروه و یا بنگاه اقتصادی دارای نشانه و آدرسی در دنیای مجازی شده است که اصطلاحا به آن دامنه و یا دامین می گویند که شاید بتوان آن را برای گسترش همه گیر یک خبر نقطه ضعف دانست و اگر کاربر یک حرف را کم و یا زیاد در آدرس بار وب درج نماید به شبکه شما دست نخواهد یافت از این رو شبکه های جستجوگر پا به عرصه دنیای مجازی گذارده و این مشکل را حل نمودند بطوری که در اوایل با درج نام یک مجموعه اطلاعات شبکه مورد نظر ظاهر شده و با کلیک بر روی آن به وبسایت مربوطه کانکت می شدید.
با گذشت زمان و تغییرات الگوریتم این موتورهای جستجوگر کاربران و بنگاههای اقتصادی را به سمت دیگری سوق داد و دوباره مشکل جدیدی را پیش روی تمام واحدهای اقتصادی تجاری قرار داده و رقابت را در زمینه های مختلف دچار چالش نمود و آن جستجو بر اساس کیوورد یا کلمات کلیدی بود و کاربران دریافتند که با درج خواسته خود می توانند به گروههای تامین کننده دست یافته و با سرعت بیشتری به نیاز خود برسند.
قوانین و الگوریتمهای موتورهای جستجوگر به طوری سخت بود که هر بنگاه اقتصادی برای دست یافتن به موقعیت یهتر میلیونها ریال هزینه را می بایست تحمل نماید و کاربر نهایتا تا صفحه دو در موتور جستجوگر پیش می رفت و آنانکه به این دو صفحه رسیده بودند پیروز میدان بودند.
برای رفع این مشکل و ایجاد یک سوپر مارکت با انواع پیشنهادهای مناسب و نیز ایجاد امکان بررسی و نتیجه گیری درست شبکه های اطلاع رسانی مختلف با روشهای متفاوت ابداع گردید و هر یک به گونه ای خاص به خدمت رسانی مشغول گردید و تقریبا مشکل را حل نمود.
 

 
 

شرایط تبلیغات در کانون گردشگران ایران

 

تبلیغات رایگان

 
 


کانون گردشگران ایران در راستای تقویت صنعت گردشگری و نیز همکاری و همیاری با دفاتر محترم خدمات مسافرتی اقدام به راه اندازی درج آگهی های تورهای مسافرتی بصورت نمایش پکیج تحت شرایط مندرج در این بخش خواهد نمود و امیدوار است با این اقدام نسبت به حرکت بهتر صنعت توریسم اقدامی مناسب انجام داده و کمکی به همکاران گرامی در آژانس های مسافرتی کرده باشد. متقاضیان محترم با توجه به موارد زیر می توانند اقدام به ارسال تورهای خود نمایند.

1- مدت نمایش پکیج یکهفته می باشد و در صورت کمتر بودن ولید پکیج پس از اتمام مدت مجدد نسبت به ارسال اقدام نمایند.
2- پکیج باید دارای کیفیت و آرم رسمی آژانس بوده و در نوبت اول درباره صحت ارسال از طرف آژانس اقدام می گردد.
3- شخص ارسال کننده از طرف آژانس می بایست مشخص شده و در زمان ارسال پکیج نام ارسال کننده ذکر گردد.
4- هر آژانس مجاز به ارسال یک پکیج در هر مسیر می باشد.
5- کانون گردشگران ایران مجاز به عدم درج پکیج های بی کیفیت و یا کم کیفیت می باشد.
6- متقاضیان هیچ گونه پنلی دریافت ننموده و از طریق تلگرام ارسال پکیج خود را انجام خواهند داد.
7- تعویض و یا درج پکیج جدید هر روز از ساعت 5 بعداز ظهر انجام می گیرد.
8- اندازه پکیج های ارسالی 900 در 1274 پیکسل در 72 dpi می باشد
9- در هر مسیر تعداد مشخصی پکیج رایگان درج خواهد شد.

جهت ارسال پکیج های خود می توانید از طریق تلگرام 09217306392 اقدام نموده و در مرحله اول با تایید مدیریت آژانس مربوطه نسبت به درج پکیج اقدام خواهد شد.  

 

تبلیغات هدفمند و هزینه آن

 
 


بازاریابی و اطلاع رسانی خدمات در حوزه گردشگری به روش های مختلف صورت می گیرد و صنعت گردشگری شاخه های متعدد شغلی و اشتغالزایی دارد که در صورت انجام هدفمند آن کلیه اهداف یک کارگزار برآورده می گردد. اطلاع رسانی و بازاریابی مسیرهای متعددی را شامل شده و هیچ مسیری به تنهایی توان پوشش کامل مخاطبان را ندارد. بطور مثال نمی توان ادعا کرد تمامی آحاد مردم مجله خوان و یا روزنامه خوانند و یا همه مردم تلویزیون می بینند و در دیگر نظر به اطمینان نمی توان ادعا کرد همه مردم ماهواره در خانه دارند.

اما در کل این نظر که هر یک از رسانه ها دارای سهمی از بازار اطلاع رسانی را به خود اختصاص داده اند ولی با درصد پوشش متفاوت و در این منظر بر هیچکس پوشیده نیست که بزرگترین سهم را در هر کشور تلویزیون به خود تخصیص داده است.
در این بین فضای مجازی بر اساس ورود امکانات پیشرفته همراه و وجود سیستم های رایانه در منازل و محل کار و تقویت تجارت الکترونیک در جوامع بشری توانسته طیف وسیعی از نیازها را برطرف نماید و سهمی بزرگ را در اطلاع رسانی به خود اختصاص دهد.

شبکه کانون گردشگران ایران در همین راستا با پیشنهاد پکیج های هدفمند بخشهای مختلف تجاری و خدماتی مرتبط با صنعت گردشگری سرویس های اطلاع رسانی خود را ارائه می دهد:

1- پکیج تورهای مسافرتی مخصوص دفاتر خدمات مسافرتی با سر فصلی بانک تور ایران
2- پکیج سفرهای جاده ای و امکانات جاده ای و کمپینگی با سر فصلی در مسیر سفر
3- پکیج خدمات پذیرایی و اقامتی در سراسر کشور و اطلاعات استانهای ایران با سر فصلی ایران سرزمین من
4- پکیج عمومی قابل استفاده برای کلیه خدمات گردشگری با سرفصلی جاذبه های گردشگری ایران و جهان

لازم به ذکر است پکیج های دیگری در آینده به آیتمهای بالا اضافه خواهد شد و نیز در بخش 1 مربوط به پکیج تورهای مسافرتی اطلاعات هر عضو در شبکه جدیدالاتاسیس انتخاب نیز درج و در تقویت اطلاع رسانی همت بیشتری بکار گرفته می شود.

با ما همراه شوید برای فتح قله های پیشرفت و راهیابی به اهداف بلند خود

 
 
 

بسته 1- تورهای مسافرتی داخلی و خارجی

 

تبلیغات تورهای مسافرتی در شبکه کانون گردشگران ایران (سرفصل بانک تور ایران) و شبکه انتخاب (سرفصل تور باکس)

 


تبلیغات و اطلاع رسانی در این بسته مخصوص آژانس های مسافرتی سراسر کشور در دو شبکه کانون گردشگران ایران و زیر مجموعه آن با نام انتخاب دارای یک صفحه اختصاص مستقل بدون تبلیغات آژانسهای دیگر و درج تمامی پکیج های ارسالی در بالای صفحه تمام مسیرها و لینک به صفحه اختصاصی قابل سرچ در موتورهای جستجوگر و همراه با بنر لینک شده به شبکه اصلی متقاضی می باشد.

هزینه میزبانی تبلیغات متقاضیان گرامی بر اساس هر دو شبکه بر اساس میزان زمان نمایش و دارای اعتبار تا پایان سال 95 درج گردیده است. این بخش با توجه به نیاز به عقد قرارداد منتج شده و طرفین ملزم به رعایت مفاد آن خواهند گردید.

قیمت ها همه به تومان محاسبه شده است

 
 

ملاحظات

C3 & C4

C1 & C2

B1 - 5

A1 - 18

مدت آگهی

 
 

بسته 2- خدمات مسافرتی و جاده ای و کمپینگ

 

تبلیغات واحدهای خدماتی مسافرتی و جاده ای و فروش لوازم مسافرتی و کمپینگی

 


تبلیغات و اطلاع رسانی در این بسته مخصوص واحدهای خدمات مسافرتی اعم از جاده ای و شهری می باشد. این واحدها عبارتند از: هتل ، رستوران ، رستورانهای سنتی ، فست فودها ، کافی شاپ ها ، مواد غذایی مخصوص سفر ، نمایندگی های تعمیرات خودرویی ، فروش امکانات مسافرتی ، فروش وسایل کمپینگ و طبیعت گردی و دیگر خدمات و کالاهایی که به نحوی در برطرف نمودن نیاز گردشگران مسافر در جاده و یا سفرهای برون مرزی مورد نیاز باشد.
تبلیغ متقاضیان در تمام صفحات دارای بنر بوده و به هر متقاضی یک صفحه اختصاصی تعلق می گیرد که می تواند با طراحی گرافیکی کالای خود را بهتر معرفی نموده و در موتورهای جستجوگر نیز قابل شناخت و معرفی خواهد بود

قیمت ها همه به تومان محاسبه شده است

 
 

ملاحظات

C3 & C4

C1 & C2

B1 - 5

A1 - 18

مدت آگهی