شیرازگردی کنید و با آشنایی با مراکز مهم گردشگری و تفریحی بهترین ها را انتخاب و به شیراز گردی خود هدف و برنامه دهید.

 

کانون جغرافی ایران

 

کانون جاذبه ایران

 

کانون تصویر ایران

 

کانون هنر ایران

 

کانون خبر ایران

 

کانون تفریح ایران

 

کانون سفر ایران

 

کانون تور ایران

 
 

ارتباط با کانون

   

معرفی مراکز تفریحی شیراز

تفریح و سرگرمی

شیرازگردی

 
 

کانال تلگرام کانون

 
 

تبلیغات در کانون

 
 

09108361063

 
 

روابط عمومی 09216383755

 
 

به استان فارس که سفر می کنید مرکز گردش و استقرار و اقامت شهر شعر و ادب و هنر شیراز خواهد بود و شیراز گردی عبارتی است برای داشتن اطلاعات جامع و یافتن بهتر جاذبه های مهم این شهر و استفاده بهینه از مراکز مفید در سفر و همراه شما در شیراز گردی به مراکز و مکانهایی خواهیم رفت که می توان از بهترین های شیراز شمرد.
شیراز گردی از جمله شهرگردی هایی است که بسیار سرگرم کننده و پر فایده است. شهر شیراز با منابع سرشار فرهنگی ، گردشگری و در شهرهای اطراف خود میزبان خیل عظیمی از مردم ایران و نیز توریست های خارجی در طول سال است. شیراز گردی می بایست با برنامه و شناخت صورت گیرد و در همین راستا در بخش شیراز گردی سعی شده تا کلیه نیازهای گردشگران شناخته ، بررسی و معرفی شوند تا در سفر به استان فارس و مرکز استان آن استفاده بهینه شود و خاطره خوشی را به همراه داشته باشد.
بازدید از مراکز مهمی مانند حافظیه ، آرامگاه سعدی ، پاسارگاد ، پرسپولیس و دیگر مراکز از یک طرف و استفاده از مراکز اقامتی مناسب و رستوران ها و فست فودهای استاندارد در دستور کار بخش کانون تفریح کانون گردشگران ایران خواهد بود.
گردشگران در سفرهای خود نیازمند اطلاعاتی مناسب در مورد مراکز استاندارد گردشگری می باشند و این کانون امیدوار است بتواند برای رفع نیاز مسافران این شهر تمام توان خود را بکار گیرد.

 
     
     
     

همراه با کانون

 
 

مبارک باد شیرازی (جالیه)

 
 
 
 
محله های شیراز و منابع آنها