شیرازگردی کنید و با آشنایی با مراکز مهم گردشگری و تفریحی بهترین ها را انتخاب و به شیراز گردی خود هدف و برنامه دهید.

 

کانال تلگرام

 
 

تبلیغات در کانون

 
 

09108361063

 
     
     
     
     
     
     

 
 

مراکز تفریح در شیراز گردی

تفریح و سرگرمی

شیراز گردی

 
 

به استان فارس که سفر می کنید مرکز گردش و استقرار و اقامت شهر شعر و ادب و هنر شیراز خواهد بود و شیراز گردی عبارتی است برای داشتن اطلاعات جامع و یافتن بهتر جاذبه های مهم این شهر و استفاده بهینه از مراکز مفید در سفر و همراه شما در شیراز گردی به مراکز و مکانهایی خواهیم رفت که می توان از بهترین های شیراز شمرد.
شیراز گردی از جمله شهرگردی هایی است که بسیار سرگرم کننده و پر فایده است. شهر شیراز با منابع سرشار فرهنگی ، گردشگری و در شهرهای اطراف خود میزبان خیل عظیمی از مردم ایران و نیز توریست های خارجی در طول سال است. شیراز گردی می بایست با برنامه و شناخت صورت گیرد و در همین راستا در بخش شیراز گردی سعی شده تا کلیه نیازهای گردشگران شناخته ، بررسی و معرفی شوند تا در سفر به استان فارس و مرکز استان آن استفاده بهینه شود و خاطره خوشی را به همراه داشته باشد.
بازدید از مراکز مهمی مانند حافظیه ، آرامگاه سعدی ، پاسارگاد ، پرسپولیس و دیگر مراکز از یک طرف و استفاده از مراکز اقامتی مناسب و رستوران ها و فست فودهای استاندارد در دستور کار بخش کانون تفریح کانون گردشگران ایران خواهد بود.
گردشگران در سفرهای خود نیازمند اطلاعاتی مناسب در مورد مراکز استاندارد گردشگری می باشند و این کانون امیدوار است بتواند برای رفع نیاز مسافران این شهر تمام توان خود را بکار گیرد.
 

 
 

معرفی انواع مراکزغذایی و پذیرایی در شیراز گردی

 
 

رستوران با غذای اصیل
شهر باستانی شیراز دارای بافت های مهم اصیل و با پیشینه است و در زمان شیراز گردی اگر صرف غذا با این فرهنگ ادغام شود شما را به سمت رستورانهایی می کشد که غذاهای اصیل شیرازی و ایرانی را به راحتی می توانید امتحان کنید. گردشگرانی که از شهرهای مختلف به شیراز می آیند با رجوع به این رستورانها فرهنگ غذایی استان فارس را تجربه خواهند کرد.

   
 

رستوران های سنتی
رستورانهای سنتی در اکثر شهرهای سیاحتی و گردشگری رسوخ کرده و شیراز نیز از جمله شهرها و محیط هایی است که در شیراز گردی می توان از اینگونه رستورانها در آن یافته و شبی را در زمان سفر کرد.

   
 

رستوران با غذاهای خارجی
 

   
 

انواع فست فود در شیراز

   
 

فود کورت

   
 

آبمیوه ، فالوده ، بستنی
 

   
 

کافی شاپ
 

   
     
     
     
     
     

همراه با شما

 
   
   
   
   
   
   
   
   
 

برگزیده های سفرهای جاده ای

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

تورهای فصل ، تاپ تورز