کانال تلگرام

 
 

تبلیغات در کانون

 
 

09108361063

 
     
     
     
     
     
     

 
       

کانون خبر ایران ، در شهر ، در استان ، در کشور ، در جهان

 
 

اطلاع از وقایع مهم داخلی و خارجی در هر نقطه از جهان دارای اهمیت به سزایی در زندگی انسانها می باشد و تاثیر مستقیم بر عملکرد کاری و زندگی و بخصوص صنعت گردشگری دارد. نیاز گردشگران داشتن اخبار مفید و مرتبط با اهداف گردشگری است تا در انتخاب مسیر ، زمان به سفر رفتن و بطور کل بایدها و نبایدهای مسافرت را شناخته و برنامه جامعی برای گردشگری خود تنظیم کنند.
در هر مقطع زمانی رویدادهایی که در سراسر جهان به وقوع می پیوندد تاثیر مستقیم بر تمام حرکت های اقتصادی ، تجاری و بخصوص در کل صنعت گردشگری داشته و توریسم اولین بخش متاثر از آن خواهد بود. سفرهای خارجی به دلایل مختلف وابسته به جو حاکم در منطقه مورد نظر بوده و یک مسافر باید احساس آرامش و امنیت نماید تا براحتی اقدام به سفر کند.
توریست علاوه بر داشتن اطلاعات گردشگری از اخبار مسیر خود باید آگاه باشد و در صورت فراهم نبودن شرایط مناسب و استفاده از امکانات موجود برای حفظ سرمایه خود دچار شک و تردید شده و ریسک را نمی پذیرد و نیازمند اطمینان خاطر صد در صد می باشد.بنابر آنچه در بالا ذکر شد اطلاع رسانی در حوزه اخبار گردشگری جهان از اعتبار مهمی برخوردار شده و از جمله مهمترین ارکان خدمت در بالا بردن میزان سفر به شمار می رود.
کانون خبر ایران معطوف به اطلاع رسانی در محدوده های جزء و کل مناطق گردشگری است و بر اساس آن می توان به اطلاعات خبری در سفرهای داخلی و خارجی پرداخت تا بر اساس آن بهترین راههای مفید گردشگری اتخاذ گردد.
 

 
 

خرید هواپیما از ایرباس و بوئینگ توسط ایران

 
 

حمل و نقل و جابجایی مسافر عاملی برای تقویت صنعت گردشگری داخلی و خارجی است و در صورتی که این امکانات در یک کشور به صورت مناسب وجود داشته باشد از خروج ارز و استفاده از خطوط هوایی خارجی جلوگیری نموده و در بسیاری از موارد به عنوان تولید و ارزآوری به داخل کشور می توان از آن استفاده کرد.

پس از امضاء برجام توسط ایران و گروه 1+5 سیاست خرید هواپیماهای مسافربری در دستور کار دولت قرار گرفت و بر این اساس خرید از دو شرکت ایرباس و بوئینگ به مرحله اجرا آمد و پس از مدت ها مذاکرات و با وجود سنگ اندازی دولت آمریکا، پروژه خرید از این دو تولید کننده مطرح بین المللی کلید خورد.

علاوه بر تصمیم در خرید هواپیماهای پهن پیکر از ایرباس و بوئینگ برای سفرهای طولانی و پر مسافر برای پوشش پروازی شهرهایی که با مسافر کمتر و مسیر کوتاهتر مواجه هستند خرید هواپیماهای کوچکتر 80 الی صد نفره هم در برنامه خرید گنجانده شد.

سیر اتفاقات و تحویل هواپیماهای خریداری شده توسط ایران تا پایان تحویل در این بخش مورد پیگیری و اطلاع رسانی قرار خواهد گرفت و امیدواریم ناوگان هوایی کشور به سمت اقتدار منطقه ای پیش رفته و به جایگاه اصلی خود باز گردد.

 
 
 
 
 
     
     
     
     
     

همراه با شما