کانون جغرافی ایران

 

کانون جاذبه ایران

 

کانون تصویر ایران

 

کانون هنر ایران

 

خبر گردشگری

 

کانون تفریح ایران

 

کانون سفر ایران

 

کانون تور ایران

 
 

ارتباط با کانون

     

خبرهای گردشگری  ، در شهر ، در استان ، در کشور ، در جهان

 
 

درباره کانون گردشگران

 
 

کانال تلگرام کانون

 
 

تبلیغات در کانون

 
 

09108361063

 
 

روابط عمومی 09216383755

 
 

اطلاع از وقایع مهم داخلی و خارجی در هر نقطه از جهان دارای اهمیت به سزایی در زندگی انسانها می باشد و تاثیر مستقیم بر عملکرد کاری و زندگی و بخصوص صنعت گردشگری دارد. نیاز گردشگران داشتن اخبار مفید و مرتبط با اهداف گردشگری است تا در انتخاب مسیر ، زمان به سفر رفتن و بطور کل بایدها و نبایدهای مسافرت را شناخته و برنامه جامعی برای گردشگری خود تنظیم کنند.
در هر مقطع زمانی رویدادهایی که در سراسر جهان به وقوع می پیوندد تاثیر مستقیم بر تمام حرکت های اقتصادی ، تجاری و بخصوص در کل صنعت گردشگری داشته و توریسم اولین بخش متاثر از آن خواهد بود. سفرهای خارجی به دلایل مختلف وابسته به جو حاکم در منطقه مورد نظر بوده و یک مسافر باید احساس آرامش و امنیت نماید تا براحتی اقدام به سفر کند.
توریست علاوه بر داشتن اطلاعات گردشگری از اخبار مسیر خود باید آگاه باشد و در صورت فراهم نبودن شرایط مناسب و استفاده از امکانات موجود برای حفظ سرمایه خود دچار شک و تردید شده و ریسک را نمی پذیرد و نیازمند اطمینان خاطر صد در صد می باشد.بنابر آنچه در بالا ذکر شد اطلاع رسانی در حوزه اخبار گردشگری جهان از اعتبار مهمی برخوردار شده و از جمله مهمترین ارکان خدمت در بالا بردن میزان سفر به شمار می رود.
کانون خبر ایران معطوف به اطلاع رسانی در محدوده های جزء و کل مناطق گردشگری است و بر اساس آن می توان به اطلاعات خبری در سفرهای داخلی و خارجی پرداخت تا بر اساس آن بهترین راههای مفید گردشگری اتخاذ گردد.

 
     
     
     

همراه با کانون

 
 
 

   
 
 
 

سر تبتر خبرهای ایران و جهان