کانون گردشگران ایران مرجع کامل معرفی خرید بلیط هواپیما و قطار بصورت اینترنتی

 
 
 

معرفی آژانس های مسافرتی

     
     
     
     

 
 

خرید بلیط هواپیما

 
 

خرید دغدغه همیشگی مردم بوده و هست این مشکل از جهات مختلف مورد توجه خاص و عام است. فاکتورهای مد نظر خریداران با توجه به موقعیت محلی و شرایط مالی از یک طرف و بعد مسافت تا رسیدن محل عرضه کالا و خدمات می باشد و صرف نظر از این موارد شناخت کالا و خدمات با کیفیت و نیز شناخت گروه منصف نقش دیگری در بازار خرید و فروش ایفا می نماید.
با پیشرفت تکنولوژی و ارتباطات بحث اطلاع رسانی سرعت بیشتری گرفت و بنگاهها و فعالان اقتصادی توانستند تا خریداران را از نحوه تامین نیازشان آگاه ساخته و دایره فعالیتهای اقتصادی خود را نیز افزایش دادند. اما در این میان سودجویی های اقتصادی نیز با تبلیغات کاذب پا به عرصه تجارت گذاشت و خریداران کالا و خدمات مشکل خاصی را پیش روی خود دیده و باید بتوانند بهترین ها را شناخته و اقدام به خرید نمایند.
یکی از مهمترین ابزار اطلاع رسانی را می توان اینترنت در نظر گرفت که این وسیله با استفاده از روش های نوین اطلاع رسانی کرده ولی نمی توان به صحت آن اطمینان و تکیه کرد این درحالی است که در همین دهکده جهانی با برخورد با تناقض های مختلف در یک موضوع دیده خریداران را نسبت به همه اطلاعات دریافتی بی اعتماد کرده و با شک و تردید به تمام اطلاعات نگاه می کند.
در کنار تمام مواردی که ذکر شد در بازه زمانی و کلان اقتصادی سیاست های دولت ها بر گسترش تجارت الکترونیکی معطوف شده است و دیدگاههای مهمی در این بخش وجود دارد که استفاده از فضای مجازی را برای یک جامعه پیشرفته لازم و دوری جستن از آن غیر ممکن به نظر می آید. در همین راستا در دهه گذشته رشد مبادلات مالی و نقل و انتقالات پولی در حوزه تجارت الکترونیکی انجام شد و سود ناشی از کسر هزینه های رایج سنتی قابل توجه بوده است.
مبادلات مالی در فضای مجازی محسنات بیشماری دارد که از جمله آن می توان به سرعت انتقال پول ، صرفه جویی و مدیریت زمان ، کم شدن هزینه چاپ پول و بالا رفتن سرعت معاملات که در تسریع اقتصاد نقش مناسبی را ایفا می کند را نام برد.

 
 

خرید اینترنتی بلیط هواپیما

 
 

خرید بلیط هواپیما ، قطار و اتوبوس از جمله مواردی است که می تواند نیاز بسیاری از افرادی که می خواهند برای سفر خود براحتی خرید بلیط خود را انجام دهند برطرف و فروشندگان نیز خریداران را به سهولت یافته و خدمات خود را عرضه نمایند. در سه بخش حمل و نقل آندسته که بلیط هواپیما را تهیه می کنند بیشترین درصد را داشته و خرید اینترنتی را به خرید سنتی ترجیح داده اند. در حقیقت بخش های دیگر نیز با این روش و ایجاد سایت های مختلف فروش بلیط خود را آغاز نموده و در این راستا به اهداف خود نزدیک می شوند.

خرید بلیط سفر در گذشته
در سالهای نه چندان دور برای تهیه بلیط هواپیما ، فطار و اتوبوس حتما می بایست به مراکز ارائه آنها مراجعه نمود و حضورا نسبت به تهیه و خرید بلیط حضور پیدا کرد و طبیعتا مشکلات فراوانی نیز به همراه داشت و در خصوص بلیط هواپیما که مسیر خارجی دارای هزینه بیشتر می شد حمل پول نیز از دغدغه های دیگر آن به شمار می رفت.
جابجایی در شهرهای بزرگ و شلوغی آنها نیز مسئله را پیچیده تر می کرد و دقیقا می توان یک روز هدر رفت را برای تهیه آنها در نظر گرفت و مشکل آنجا به اوج می رسید که خریدار با دست خالی به خانه بازمی گشت.

 
     
     
     

همراه با شما

 

 

 

 

   
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
   
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
 

برگزیده گردشگری